اعتماد شما برای ما بسیار مهم است . همسا در بررسی و انتخاب رویدادها ، برگزارکنندگان و همکاران خود دقت لازم را به عمل می آورد . این بدان معنا است که رویدادهایی که اعتبار کافی را از حیث نهادهای حمایت کننده ، مجوز های لازم از سازمان های دولتی و … کسب نکرده باشند مورد حمایت همسا قرار نخواهند گرفت . همچنین با توجه به نگاه تخصصی و جهانی همسا ، محتوا و شخصیت هایی که در هر رویداد حضور دارند نیز پیشاپیش به شکل مستقل توسط کارشناسان همسا بررسی میگردد تا بهترین و معتبرترین رویدادهای علمی فرهنگی هنری را برای جامعه متخصص و عموم علاقه مندان انتخاب و شرایط حضور برخط و تعامل زنده را با کیفیت مناسب ایجاد نماید .

با توجه به ماهیت زنده بودن برنامه و همچنین عدم دخالت همسا در کیفیت محتوا  و نحوه برگزاری مراسم توسط برگزارکنندگان ، شرایط تضمین کیفیت تنها شامل بخش آنلاین رویداد میباشد ، لکن شما میتوانید با ارایه نظرات خود در صفحه هر رویداد پس از برگزاری ، ما از میزان رضایت خود در خصوص محتوا مطلع کنید . نظرات شما در همکاری های آتی همسا با برگزارکنندگان رویداد تاثیر مستقیم خواهد داشت .


شرایط تضمین خدمات همسا  :
  • در صورت ملغی شدن برنامه به هر دلیل ، کل مبلغ به شما بازگردانده میشود . ( نقدی )
  • در صورت مشکل فنی در ارایه صدا و تصویر برنامه بیش از یک سوم زمان برنامه 40% هزینه به شما بازگردانده میشود . ( اعتباری )

 

توجه :مبلغ اعتباری به شکل اعتبار و طی حداکثر 5 روز کاری برای استفاده در رویدادهای آتی برای شما شارژ میگردد . همچنین شرایط تضمین کیفیت شامل مشکلات فنی شرکت کنندگان نمیباشد . فیلم کلیه رویدادها و اتاق مجازی همسا ضبط میشود و بلافاصله پس از برگزاری در دسترس شرکت کنندگان رویداد قرار میگیرد ، بنابر این در صورت بروز هرگونه اختلال در اینترنت و یا سیستم شما ، میتوانید پس از برگزاری به محتوای برنامه دسترسی داشته باشید . خواهشمند است پیش از حضور در رویداد از بخش راهنمای حضور برخط در رویداد زنده نسبت به انجام تنظیمات ساده اولیه اقدام فرمایید .

کلیه آثار و خدمات عرضه شده در فروشگاه دیجیتال همسا ، حسب مورد دارای مجوز از مراجع ذی الصلاح میباشد . رد کردن