درصورتی که تمامی مراحل ساده تنظیمات را درست طی کرده باشید در ورود به رویداد آنلاین مشکلی نخواهید داشت . در غیر اینصورت ممکن است یکی از موارد زیر برای شما ایجاد شود :

 

  • در صورتی که در هنگام ورود به سالن مجازی با پیغام مبنی بر نصب نرم افزار مواجه شدید ، برنامه های مرورگر شما بروز رسانی نشده و دوباره اقدام به نصب افزونه نمایید.
  • در صورتی که در هنگام وارد شدن به اتاق با پیامی مواجه شدید که گزینه های Installو  Cancel داشت، اگر Cancel را بزنید می توانید وارد اتاق شوید ، در این حالت افزونه تعاملی اتاق آنلاین نصب نمی باشد.

 

 

 

 


  • به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام اجرای رویداد صوتی ممکن است پنجره اتاق ، کوچک ( minimize ) شده باشد، که در پایین صفحه مانیتور با کلیک بر روی آن می توانید محیط اتاق مجازی را مشاهده نمایید.

 


در صورتی که با پیامی مشابه پیام « Check our troubleshooting page for further assistance » مواجه شدید، 30  ثانیه منتظر بمانید، اگر رویداد آنلاین اجرا نشد با پیغامی مشابه تصویر روبرو مواجه خواهید شد، همانطور که در تصویر مشخص شده بر روی گزینه Reload Page کلیک نمایید، تا دوباره رویداد برای شما اجرا گردد.

 

اگر مجدد با پیغام فوق مواجه شدید کاملا از مرورگر Firefox خارج شده و دوباره از ابتدا وارد اتاق مجازی و رویداد آنلاین شوید.(این پیغام بدلیل رخ دادن خطا در برنامه فلش پلیر شما می باشد که می بایست کاملا از مرورگرور فایر فاکس خارج شده و مجددا وارد شوید.)


 

اگر در حین ورود به اتاق مجازی با پنجره ای مشابه تصویر زیر مواجه شدید و رویداد برای شما باز نگردید بر روی گزینه new meeting room window کلیک نمایید تا کلاس دوباره برای شما بارگذاری شود.

 

 

 

 


  • اگر در حین ورود به اتاق مجازی با پیغامی مشابه تصویر مواجه شدید، بدین معنی می باشد که زمان رویداد به اتمام رسیده است، برای ورود به کلاس طبق زمانبندی بخش برنامه هر رویداد ، وارد سالن مجازی شوید.

 

 

 


 

اگر درحین اجرای رویداد آنلاین صفحه اتاق در این قسمت ثابت ماند، به مدت 90 ثانیه منتظر بمانید تا رویداد برای شما باز گردد.

در صورتی که بیش از 2 دقیقه در این صفحه منتظر ماندید و محیط سالن مجازی برای شما باز نگردید،سرعت اینترنت خود را بررسی نمایید.

 

 

 

 

کلیه آثار و خدمات عرضه شده در فروشگاه دیجیتال همسا ، حسب مورد دارای مجوز از مراجع ذی الصلاح میباشد . رد کردن