IMG_4513adobe_connect_screenshot01_orig9b8bb3eb74bd3cd97bb3679c60950d61_M

همسا با بهره گیری از بروز ترین زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری به منظور پوشش برخط رویداد ها ، تجربه لذت بخشی را برای برگزار کنندگان رویداد و مخاطبان و علاقه مندان ان فراهم کرده است . شرکت در یک کارگاه آموزشی ، دوره کلاسی مداوم ، نشست تخصصی ، همایش داخلی و خارجی و ... برای همگان در دسترس و امکان پذیر نیست . ظرفیت محدود سالن و مکان برگزاری رویداد ، بعد مسافت برای علاقه مندان ، هزینه های سفر و هزینه های بالای بلیط رویدادهای مهم و شاخص ملی و بین الملل ، تنها بخشی از محدودیت های حضور در چنین برنامه هایی است .

همسا با طراحی و ایجاد بخش رویدادهای برخط ، و همچنین ارایه کلیه خدمات پوشش برخط یک رویداد این مشکل را مرتفع کرده است . علاقه مندان میتوانند از هر نقطه جغرافیایی که دسترسی به اینترنت نه چندان پر سرعت داشته باشند تنها با یک مرورگر از هر دستگاهی مانند رایانه ، تبلت و یا گوشی هوشمند به راحتی از طریق سامانه همسا در رویداد مورد علاقه خود ثبت نام و در آن حضور داشته باشند .

همسا طبق سیاست کلی خود مبنی بر گزینش بهترین ها ، خدمات این بخش را برای هر رویدادی ارایه نمیکند . تیم همسا با کارشناسی و رصد دقیق رویدادهای جاری داخلی و خارجی سعی در ایجاد بستری برای حضور حداکثری اساتید  پیشکسوت و مفاخر علمی فرهنگی هنری از یک سو و تسهیل ارتباط مخاطبان و علاقه مندان آنها از سوی دیگر دارد . رویدادهایی همچون همایش های شاخص داخلی و خارجی ، کارگاه های تخصصی ، دوره های آموزشی اساتید مطرح ، کنسرتها و تاتر های فاخر و دیگر رویدادهایی که امکان مجازی سازی و راه اندازی بخش برخط برای آنها وجود داشته باشند از این دست میباشند .

با استفاده از سخت افزارها و  نرم افزارهای  داخلی و  خارجی ، محیط کاملا هماهنگ و مشابه یک حضور واقعی برای علاقه مندان را ایجاد کرده ایم . همچنین شرکت کنندگان میتوانند در صورت وجود منابعی برای مطالعه ، آزمون و دریافت گواهینامه ، کلیه این خدمات را در حساب کاربری شخصی خود و به شکل راه دور در اختیار داشته باشند .

از دیگر سو برگزار کنندگان رویداد میتوانند آمارهای شرکت کنندگان خود را افزایش و رویداد خود را فرا مکانی نمایند . هیچگونه امکانات خاصی از سوی برگزار کنندگان مورد نیاز نیست . گروه رسانه همسا کلیه خدمات از ایجاد و  مدیریت سامانه ، ثبت نام کاربران ، مدیریت و پشتیبانی طرفین ، اطلاع رسانی های لازم و پوشش صوتی و تصویری را ( در صورت تمایل ) به شکلی کاملا حرفه ای با امکاناتی فراتر از انتظار و متناسب با هر رویداد فراهم می آورد . همچنین حضور نماینده همسا در کنار تیم برگزار کننده از ابتدا تا انتها ، جای هرگونه دغدغه ای را باقی نمیگذارد .ما راه ها را نزدیک و رویدادها را به خانه افراد می آوریم . آنگونه که شاید فراتر از تجربه حضور باشد .

کلیه آثار و خدمات عرضه شده در فروشگاه دیجیتال همسا ، حسب مورد دارای مجوز از مراجع ذی الصلاح میباشد . رد کردن